kondybas: (Default)
2020-12-31 11:59 pm

Приветственное
Здесь можно оставить приватное послание. Комменты к этому посту не будут расскринены никогда.
kondybas: (Default)
2017-04-13 04:15 pm

Технологічне

Варто було розслабитись, як оракл поміняв процидурку установки мускля  - тепер він ставиться не з порожнім рутовим пасвордом, а з рандомним, копія якого кладеться руту в домашній каталог. Ну, такоє, але кілька годин нервової метушні я отримав :) 
kondybas: (Default)
2017-01-29 08:23 pm

Медичне

Є в психіатрії таке поняття - маячня (рос. "бред"). І ви знаєте, ето інтірєсно!

Згідно медичного визначення, маячня - це психічний розлад, при якому виникають хворобливі уявлення, міркування та висновки, що ніяк не відповідають об'єктивній реальності, але в істинності яких поцієнт абсолютно і безумовно впевнений, причому ця впевненість ніяк не може бути зкоригована іззовні.

1. Маячня виникає на патологічній основі, тобто є проявом захворювання. Хворого неможливо переконати в неадекватності його маячні, а можна лише вилікувати захворювання, при цьому маячня зникне сама по собі.
2. Маячня паралогічна та нефактографічна, тобто грунтується не на фактах та логіці, а на потребах психіки поцієнта. Марно доводити, що уявлення поцієнта не підтверджуються фактами та логікою.
3. При маячні поцієнта особистість деформується, замикаючись навколо фабули маячні. У важких випадках гіперфіксація переростає у нав'язливу ідею, яка, в свою чергу, трансформується у шизофренічні ганджі різного штибу.
4. В більшості випадків поцієнт зберігає здоровий глузд та інтелект в усьому, за винятком власне маячні. До якогось моменту навіть не здогадуєшся, що маєш справу з поцієнтом, поки він не з'їде на свого "коника".
5. Маячня є стійкою до вмовлянь, переконувань і навіть гіпнозу. Вибить маячню з поцієнтової макітри неможливо.


Для чого я це все пишу? Для того, щоб ви могли вчасно розпізнавати жертв маячні, які можуть до певної міри імітувати нормальних людей. Як тільки ви зрозуміли, що перед вами поцієнт - не витрачайте час та нерви. Можете половити лулзи, а можете ігнорить, тільки не намагайтесь переконувать. Ви нічим не можете зарадити поцієнту з його маячнею без тривалої медикаментозної терапії.
kondybas: (Default)
2017-01-04 03:57 pm

Капсаїцинове

Мої перці мене обламали. Я так сподівався отримати врожай під новий рік, а вони почали жовтіти аж 2 січня.
Ну, добре хоч, що жовтіють, як книжка пише, ударними темпами. Знаючі люди кажуть, що з тиждень повисіти їм не зашкодить, будуть тільки ароматніші та гостріші.

kondybas: (Default)
2016-12-31 12:11 am

Фітоеротичне

Чи може агросексуальне. Карочє, точно якесь збочення. Раптом відчув нездоровий потяг до землі, так захотілося шось вирощувать - ну просто біда. Сверблячка по всьому організмові. Гени є гени, і нічого тут не вдієш.

Але ж я маю сильну залежність від капсаїцину. Тому вирощувать вирішив Capsicum Chinense. Це гострі перці. Не просто гострі, а найгостріші, проти яких всякі халапеньйо чи "український гіркий" - шось типу мармеладу. Правда, найтермоядерніші, типу каролінського ріпера чи трінідадського скорпіона, я відпочатку забракував. Хоча вони й мають півтора-два мільйони одиниць по Сковілу, але на цьому їхні плюси закінчуються. Тому, власне, їх вирощують для технічних потреб - для виготовлення поліційних перцових балончиків  та фарби для днища суден, на якій ніякі вустриці не ростуть.

Я зупинився на хабанері-оранж, що має лише 300-400 тис одиниць гостроти, але зате має приємний фруктовий аромат, щось середнє між абрикосом та грушею. Вибір зроблено, гайда до діла!  )
kondybas: (Default)
2016-12-25 01:00 am

(no subject)

Кому не подобається траурна рамка навколо юзерпик, всі гайда сюди:

http://www.dreamwidth.org/customize/options?group=customcss

У велике вікно з написом "Use embedded CSS" Вставляєте отаку строчку:

.entry .userpic img, .comment .userpic img { border: 0px solid #000000; }

І потім тицяєте у "Save changes"
kondybas: (Default)
2016-12-24 10:25 pm

Френдувальне

А ну, бігом відмічайтеся всі, кого я маю зафрендити!
kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-12-20 12:03 am

Самурайське


Японці наробили цілу купу шикарних каверів світової класики у суто японському стилі на японських же інструментах - кото, сямісенах та інших кокуях. В кожному ролику спочатку робиться презентація інструменту. І знято все просто епічно, сиджу і пухну від щастя.А оце сподобалось найбільше!

kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-12-19 10:53 pm

Терористичне


А мені російського посла шкода, бо він мені дуже нагадує іншу людину.Оцю... )
kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-10-31 07:18 pm

Кінєматографічне


Ото давно хотів скріншотіка зробить для разних побутових потреб. Але все ніяк не було підходящого за розміром монітора.Клікнувши по картинці отримаєш повний розмір, але май на увазі: Дюдя, Донні та Уолтер недаремно дивляться на тебе, як на теє... цеє... як воно...

kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-10-25 10:49 am

Ретроспективне


http://ukraine-russia.livejournal.com/1077936.html

Як бачимо, членства в НАТО не знадобилось. Правда, все трошки затяглось. Ну, тоді, в 2008-му, градус упоротості хуйла ще був не дуже зрозумілий.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-10-23 12:28 pm

Технологічне


Я вчора промудохався півдня, відловлюючи бридкий і складний баг.

Почалось все з того, що в мене перестала працювати скриптова система керування серваком. Видавало щось отакого типу:

Відкриваю катом... )
kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-10-14 11:25 am

Заздрісне


Пєйсатєль дозорів буже болісно сприйняв новину, що Ділану дали нобєля, а йому, Лівсі і Пілюлькіну в одній особі - ні. Отут він трохи поплювався гівном в лауреата і нобєлівський комітет. Вдячна публіка чудово зрозуміла натяк, і перший же комент влучив у яблучко. Але ж нобєль все одно залишився у Ділана, а в Бітлів ще й ордени Британської імперії, і титули лицаря роздають направо і наліво, от тільки бідному Кругу нічого, крім кпинів, не дістається. Тому наступним кроком наш пєйсатєль взявся зривать покрови і споднє з корифеїв літератури. І шо він там, під покровами і споднім, знайшов? Правильно - бездуховність і англічанку, що гадить.

Бо, як було відомо ще Роршаху, "те, що Петро розповідає про Павла, більше свідчить про самого Петра, аніж про Павла".

Зрештою, я навіть вдячний Лук'яненкові. Тому що він завжди був палаючим смолоскипом у темряві, променем світла у пітьмі, в буремному непевному світі він був яскравим маяком, сповіщаючи усіх - сюди не підходь, тут мудак! Такий собі взірець і еталон, на котрий якщо станеш схожим, значить настав час перерізать собі горлянку.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-10-09 08:19 pm

Несподіване


Сьогодні я півдня слухав шансон. Зауважте - з власної волі, ба гірше того - із задоволенням!

Джилл Барбер - це майже те саме, що й Норма Джин Бейкер, тільки краще.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-10-02 08:59 pm

Наркуманське


Мама на дачі тримає два кущі буддлеї Давида. Квіти в неї дуже схожі на бузок, але мають дуже сильний солодко-медовий запах. На цей запах злітаються метелики, які буквально шаленіють. Коли вони смокчуть нектар, вони взагалі не реагують ні на що. Їх можна буквально зпихувати пальцем, і не факт, що метелик втече. Зазвичай, на кущі пасеться з десяток наркуманів, а в спекотні дні - набагато більше.В школі вчителька казали, і ми всі запам'ятали: як побачиш наркумана - бий його, як таракана!
kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-09-28 01:29 pm

Трудове


А тим часом на фтп-сервері FreeBSD виклали образочки свіжого, одинадцятого релізу.

ftp://ftp.freebsd.org/pub/FreeBSD/releases/ISO-IMAGES/11.0/

Я собі вже зкачав образок для флешки під amd64 і ще образок під Raspberry Pi.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-09-28 10:08 am

Симптоматичне


Уся російська пропагандонська інтернет-шобла останніх три дні мовчить, як партизан на допиті щодо збитого боїнга.

Всі ці кассади, мюріди, путнікі, спутнікопогроми, фріцморгєни, які два роки видавали на гора одну чудернацьку версію за іншою - всі вони нині завмерли, стискаючи тремтячими лапками напружені пукани, готові вибухнуть святковим феєрверком.

Я собі навіть уявить не можу, наскільки їм страшно.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-09-02 10:56 pm

Нічне


Ніч яка місячна, зоряна, ясная...


kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-08-29 03:14 pm

Маркерне


Сьогодні остаточно класифікував слово "смыслы" (множина) як надійний маркер вати. "конструирование смыслов", "трансляция смыслов", "территория смыслов".

Ця ботва походить від дугінської постмодернової філософії маніпулятивної реальності, тобто, можливості довільної інтерпретації незмінного набору фактів. Іншими словами, маючи набір історичних фактів, можна представити це все як заманеться. Як змову ЗОГу, як наслідки нашестя ящериків, як битву солярного з хтонічним, як приховану експансію таємних імперій - байдуже, будь-яку абстрактну сову можна натягнути на глобус фактів.

Висновок, що його зробив Дугін, тривіальний. Якщо можна інтерпретувати у будь-якому ключі, то давайте будемо інтерпретувати завжди в своїх інтересах. Усе хороше будемо інтерпретувати, як наші досягнення, а усе погане - як капості наших ворогів. Зрештою, шляхом довготривалого срання у кацапські голови, вони навчились методу і тепер вже самостійно, без сторонньої допомоги вміють розуміти, що затримка зарплат, знищені дороги та засрані під'їзди - це Обама, а не вони самі.

Власне, сама оця метода вивертів та підтасовок, що має на меті "конструювання вигідних та приємних нам смислів" і лежить зараз в основі всього російського політесу, як внутрішнього, так і зовнішнього.

Якщо почуєте від когось "смисли" у множині - нещадно товчіть його по мармизі, це вже не лікується.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)
2016-08-27 09:01 pm

Повторне


Я вже отут http://kondybas.livejournal.com/117113.html писав про Біла Візерса та його шедеврик. А сьогодні надибав іще один прекрасний кавер:Там ще багато всякого: