kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Біл Візерс народив свій шедевр, працюючи на бавовняній плантації невеличкій фабриці, що на замовлення Боїнга виготовляла унітази для 747-х.

Думаю, це все, що вам необхідно знати про американську культуру.Численні кавери та рімейки: )
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Ну, всі знають, шо курс захмарний, всьо падаражало, а ще кларацеткін-розалюксімбург, то я сьогодні йшов у лабаз дещо занепокоєним. Грошей напхав у кишеню, скільки взлізло, але переживав, щоб вистачило на всьо - про всьо.

В лабазі на мене чекало щось жахливе, таке, що я ледве втримався, аби не розридатися з розпачу. Моє серце такого не витрима, я вам щиро в тому клянуся...
Слабонєрвним не входить... )
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Кацапські бевзі з угрупування "Русіч", що взяли на себе відповідальність за вбивство Нємцова, підклали і собі, і пуйлу величезну свиню.

По-перше, вони офіційно підняли з підлоги статус міжнародних терористів. І тепер будь-яка поміч їм та їм подібним з боку Росії буде розцінена, як пособництво міжнародному тероризмові. Одним пострілом - двох зайців, причому обидва - у власні ворота.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Оскільки у Яроша є алібі на момент вбивства Нємцова (його не було в Москві), найбільш імовірним підозрюваним у вбивстві на поточний момент СКР вважає Надію Савченко.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Перепощую чудову підбірку простих і зрозумілих росіянам аргументів

http://oleg-leusenko.livejournal.com/2205746.html

Ця ж підбірка годиться для тих наших співвітчизників, в кого в голові забагато вати.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

— Так, — повільно кивнув головою Координатор. — Якесь граничне, послідовне зловживання теорією інформації, аж волосся диба стає. Виявляється, вона може бути знаряддям тортур, набагато страхітливіших, ніж усі фізичні муки, ти це розумієш? Селекція, гальмування, блокування інформації — в такий спосіб і справді можна культивувати якусь геометрично точну, жахливу «прокрустику», як сказав калькулятор.

(с) С.Лем, "Едем", 1959

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Попереднє моє пророцтво справдилось у прогнозовані терміни, незважаючи на те, що в ЦБ РФ були мільярди баксів для інтервенцій на ринках, потужний адмінресурс і ціле кодло видатних фінансистів-економістів. Втім, це було нескладно, оскільки в основі процесів лежить дещо більш могутнє та потужне, ніж усе бабло російської держави.

О, злі єхідни, знаю мислі ваші!
Пророчеств мудрих ви від мене ждете...

(л)

Власне, варіант лише один... )
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Скажіть-но, друзі, а чи дивились ви фільм "Життя Пі"?

Якщо дивились, то дайте коротеньку рецензію. Буквально, в одне речення.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

"...Чу́дище о́бло, озо́рно, огро́мно, стозе́вно и ла́яй..."

Саме так алегорично описав Олександр Радіщєв те, що побачив, прокатавшись з Санкт Пєтєрбурга в Москву наприкінці вісімнадцятого сторіччя. В перекладі з тодішньої московської говірки це означає "чудисько жирне, бридке, велетенське, із сотнями пащек, ще й гавкає".

Живуче виявилось це чудисько. Паскудне імперське великодержавне чудисько, що розжиріло і розкабаніло у ситі роки, і негайно роззявило сотні і тисячі своїх пащек, аби гавкать та брехать, що є сили.

Здогадались, як воно зветься?

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Парадоксальним чином єдиними, кому зараз може довіряти лугандонський сепаратист - саме лугандонський і саме сепаратист, а не "доброволець" чи "відпустник" з Росії - є укропи.

З того моменту, як стала очевидною неспроможність лугандонців завершити почате, а перспектива міжнародного трибуналу у Гаазі неприємно неілюзорною, усі лугандонці перетворились на загрозу для Пуйла. Хоча б тому, що можуть дати різні неприємні свідчення. Тому вангую у найближчі часи масові зачистки туземних попочленців, на заміну яким вже завезено всякої тварі, включаючи кадирівських ментів.

Вангую найближчим часом масову ліквідацію наївних аборигенів - чи термобарично, для тих хто рангом повище, чи просто відправкою у ДАП - для рядових ідіотів. Сподіваюсь, що ті, хто кмітливіший, розуміють, що в Росії порятунку теж не буде. Після відходу в один з фільтраційних таборів у Ростовській області, наступна зупинка буде в одній з номерних могил під Ростовом. Тому що ніхто не стане перевіряти, чи не вирішить вчорашній зрадник України зрадити іще раз - наприклад, дати свідчення в Гаазі за невеличку винагороду чи гуманність суду. Усіх небезпечних осіб (а це всі попочленці) росіяни нейтралізують радикально і гарантовано.

Вікно можливостей стрімко закривається. Ще місяць-два, максимум три - і втекти не вдасться. А якщо вдасться, то буде пізно, і попереду буде не одна сотня готових зізнаватися в обмін на пом'яшення вироку. Тому вже зараз лугандонцям варто збирати компромат на своїх командирів, на пособників з цивільних, документувати худозства російських вояк тощо. І при першій нагоді здаватись укропам.

Звісно, якщо хочеться жити.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

А тим часом я, дещо несподівано, опинився на сто одинадцятому місці у рейтингу http://serverfault.com за минулий рік.

Зважаючи, що я туди заходив, переважно, аби згаяти 10-15 хвилин, поки молотять скрипти - непоганий результат.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Оце зараз багато хто річні звіти строчить - що зроблено, що не зроблено, що вдалося, а що відкладене на майбутнє, ну і таке різне-всяке, що більше нагадує фінансову звітність.

Я вам тим голови морочить не стану :) За рік, що минає, ви друзі, мене не розчарували. Ніхто з вас. І більшого я бажати не можу.

Дякую, що ви є, і все у нас буде гаразд в наступаючому році.Музика народна, слова Роберта Бернса, як завжди.
Можна підспівувати: )

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Оце почало все частіше з'являтися питання: а хто ж буде в Росії президентом після Путіна? Навальний? Ходорковський? Шойгу? Мєдвєдєв?

Відповідь тривіальна: всі вони будуть президентами. Будуть президентами і Жириновський, і Кургінян, і Зюганов, і Гіркін, і Поткін, і Лімонов, і, не побоюсь цього слова, байкєр Залдостанов. Президентами будуть всі бажаючі, і практично одночасно. В кожному великому місті буде своя народна республіка і свій президент. Окрім Москви, звичайно.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Оскільки я зустрічав вже over 9000 визначень фашизму, і кожне з них смішніше за попереднє, вважаю за необхідне провести невеличкий лікбез.

Отже, якщо коротко, фашизм - це:
-- державний устрій корпоративного типу,
-- де інтереси суспільства вважаються вищими за інтереси індивіда
-- та панує ідеологія протистояння внутрішньому та зовнішньому ворогу.

Тепер детальніше по окремих пунктах )
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Коли я ще малим пацаном був, то пробував займатись філателією. В харошому смислі. Але швидко зрозумів, що те хобі не для мене. Однак вже встиг купити великого клясера, в якому було просто шкода нічого не зберігать. То я туди почав збирати різні вирізки з газет. Назбирав трошки повідомлень про випробування у Семипалатинську, отих - від 20 до 150 кілотон, але тут Горбачов підписав мораторій, і всьо склякло. Трошки ще назбирав різних епохальних подій, вроді прильоту Руста у Москву, а потім життє стало таке смішне і веселе, що стало не до вирізок.

А оце згадав, що в мене є одна картинка, яку зараз саме час нагадати всім любителям "русского мира".

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Ну, про експоненційний характер курсу долару по відношенню до рубля вже всі чули. І всі зараз гадають, що буде з рублем надалі.Повірте, це вже не має жодного значення. Взагалі. Тому що початок графіку набагато цікавіший і більш значущий за його кінець. Шкода лиш, що я виявився недостатньо кмітливим, аби зрозуміти це раніше.

Добре видно, що початок експоненти припадає на кінець липня. Нагадаю - 17 липня було збито боїнг. І всі ми чудово пам'ятаємо, як від переможних заяв про "збиту українську птичку, що догоряє за околицею" російська пропаганда переключилась на безпардонну брехню про те, що це справа рук ВСУ. Підозрюю, що саме в цей момент було зроблено останню спробу привести Росію до тями, і після повного облому було прийняте стратегічне рішення.

В останніх числах липня проти російської економіки було застосоване "щось". Я не знаю, яка саме складова санкцій це була, але саме цей фактор виявився вбивчим. Зауважу лиш, що це НЕ ціна на нафту. Ціна нафти почала падати за місяць до того, іще 19 червня. Але протягом цього часу російський рубль навіть зміцнювався. Власне, оце загадкове "щось" запустило ланцюгову реакцію, внаслідок якої почалося плавне падіння курсу рубля. Зверніть увагу на графік - до кінця жовтня цьому процесу навіть не намагались протидіяти. Скоріш за все - через відсутність розуміння процесу. Лише в останній тиждень жовтня було здійснено першу спробу корекції курсу. Але марно - експонента миттєво відновилась. Далі був сплеск у листопаді, коли курс спочатку скакнув угору, а затим масовими інтервенціями був збитий навіть нижче експоненти. Варто було заспокоїтись - і процес повернувся назад, до експоненційного тренду.

Те, що ЦБ РФ неспроможний подолати цей процес, означає лиш одне - його природу росіяни не розуміють. Спроби змінити поведінку курсу рубля ні до чого не призводять. Мільярди доларів викидаються на ринок без жодних наслідків, як вода у пісок. Що це таке і як його лікувати - невідомо. Зрозуміло лиш, що цей таємничий фактор невблаганно веде до гіперінфляції та летального кінця. Зрозуміло вже, що тут не допоможуть ні девальвація, ні деномінація, та й взагалі ніщо. Неможливо боротись з тим, чого ти не розумієш, не бачиш і не можеш вхопити.

Увесь цей процес нагадав мені історію Литвиненка, якого отруїли полонієм у Лондоні. Отрута, яка завдає необоротної шкоди організму, затим розкладається і зникає, залишаючи по собі невідворотню смерть. Мені здається, що хтось іронічно отруїв Росію "фінансовим полонієм". Коли виникло відчуття, що щось негаразд - руйнівний фактор вже зник. А запущені процеси вже неможливо зупинити. Експонента буде розвиватись незалежно від дій російського ЦБ та уряду. І встановити причину цих процесів теж не вдасться, оскільки отрута давно розклалась і загубилась в державному тілі Росії. Байдуже, що буде з ціною на нафту, байдуже, що буде із санкціями. Фіналу п'єси це не змінить.

І да, сьогодняшній вибрик курсу - це лише флуктуація внаслідок паніки натовпу. Курс іще впаде, щоби знов зручно вмоститись на експоненті.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Оце подивився репортаж Громадського ТБ про станицю Луганську. З 4:25Ця жінка щиро думає, що "какая-то птичка" - це дрібничка. Так, не варте уваги дійство.

Насправді ж це цілий букет: державна зрада, посягання на суверенитет та територіальну цілісність України, пособництво окупантам і взагалі, усе, що прописане у 109-111 статтях Кримінального Кодексу України, та ще й з усіма можливими обтяжуючими обставинами. Однієї цієї "птички", навіть без воплів "Расєя!Расєя!" та "Путєнпамагі!", без перешкоджання нацгвардії влітку, без доносів на патріотів - її однієї досить, щоб загриміти на 15 років з конфіскацією без права на амністію та строку давності.

Всім жителям лугандону - і антиукраїнській ваті, і нейтральному поголів'ю, і українським патріотам, всім слід пам'ятати: ВСЕ, що відбувається - закономірний і неминучий наслідок отієї "какой-то птички". І вина за все, що відбувається, як мінімум наполовину лежить на цих "птічєчніках".
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

70 російських рублів за долар ми побачимо в другій половині січня 2015 року. В межах 15-30 січня.

Це я запостив чисто для пам'яті, ви ж мені нагадаєте.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

До мене знову приходили місіонери-агітатори. На цей раз, на щастя, не о восьмій ранку суботи, тому я був дуже приязний і чемний.

Їх було двоє, один з легкою формою ДЦП, обидва із стосиками журналів під пахвою.
-- Доброго дня!
-- Навзаєм!
-- Ви колись замислювались, чому в світі стільки зла?
-- Звичайно! Я думав над цим питанням майже половину життя, але потім мені відкрилось світло істини!
(обидва візітери мало не мліють від блаженства, я продовжую)
-- В світі багато зла тому, що в ньому багато довбойобів!
(буквально чую, як тріщить шаблон і підходяща відповідь шукається повним перебором)
-- Ееее... Ну, да... В якомусь смислі...
-- Не бажаєте випить чаю? Я так багато хотів би вам розповісти!
-- Ееее... Вибачте, ми спішимо... До побачення...
-- Нехай щастить! Приходьте ще!

Усе-таки, це дуже приємне відчуття, коли ти відкриваєш людям очі на сутність буття. Але треба знати міру і не ставити це діло на потік, тому що ендорфіновий торч - все одно торч, як не крути.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Мені в дитинстві в школі вчителька казали, шо лєвтолстой - це зєркало чогось там русского.

Брехня це все, казки дідуся Панаса. От хто насправді те дзеркало - так це Лесь Подервянський. Він своєю митецькою чуйкою прозрівав саме нутро всього русского, і разними красівими стіхами нам об'ясняв цей мир. А ми, дурні, сміялись над ним, казали - от жеж, гуморист, гагагага! А він не гуморист, він пророк, але найгірше, шо рускє мір його пророцтва заповзято заходився втілювати у життя.

Депутат. (у тєлєвізорі). Поки ми з вами отут теревеним, пенсіонери не получають пенсію, солдати патрони, газовики газ, нафтовики нафту, а в Дніпрі перевелась риба, а в коморах миші, бо нема що гризти, так що без Росії нам, товарищі і панове, повний гаплик, що не ясно? (Зал засідань погрозливо гуде).

Ми вже бачили роялі, в яких плавають шпроти, національні герби з ведмедями, забитих ховрашків, самовар, що погрозливо гуде на березі моря, гєологів маркшейдерів і дурних кацапів, красіво підперезаних мілітарними ремінцями павліків морозових в чині кізяцьких єсаулов, карликів з тєатру неповноцєнних, вождів з палаючими печінками і навіть обізян, вдягнених у прості охайні платтячка, що дають інтерв'ю "LifeNews".

Спробуйте назвать хоч щось з лесевого доробку, що б не справдилось - ми всі разом посміємося.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

-- Всє двєрі рухнут, і Правий Сєктор нас встрєтіт радостно у входа...

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Якщо ви не дивились чудовий фільм Спілберга "Термінал" з Томом Хенксом - подивіться. Гарантую шальоне задоволення.

Але, як каже Майкл Щур, є одне "але". Ситуація у фільмі - зовсім не вигадана, і зовсім не комічна, особливо якщо в ролі Тома Хенкса опиниться кілька тисяч, або й десятків тисяч осіб. Це дуже неприємний державний клопіт - розбиратись з персонами невизначеного громадянства. Особливо ж, якщо вони проминули паспортний контроль і проникли на територію іншої держави. Тому я вам повідаю одне видіння, пророцтво майбутнього.

Незабаром у ватників почнуться серйозні екзистенціальні проблеми з отриманням віз. Їх просто перестануть видавати. Безвізові режими припинять. Вже видані візи почнуть анулювати, а осіб, що по них в'їхали - депортувати. Дуже імовірно, що будуть анульовані й види на проживання. Причому, це все буде відбуватись не через черговий пакет санкцій, а виключно, щоб превентивно здихатись людей, яких згодом буде здихатись неймовірно важко. На рідну землю повернеться кількасот тисяч людей, що вже відвикли від амбре отєчєства, в яких поламались довгострокові туристичні чи еміграційні плани, накрились бізнеси тощо. Та й взагалі людей, що звикли бачить навколо приязних та толерантних єврогеїв чи піндо-нациків, а не упороту істеричну вату.

Оцей exodus навиворіт і стане каталізатором епічного географічного закриття сторіччя.
Приємного перегляду!
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Тут, карочє, таке діло. Я не дуже довіряю всяким аналітєгам і політолухам, які разлічними стіхами нам об'ясняють мір. Мені інтересніше дістатись до жівітєльного первоісточніка, шоб, значить, прямо із горлá.

Вата зараз скрізь зуби сичить, мовляв, вошінгтонськє обізянко з арабськими мудилами обвалюють ціну на нафту, шоб всіляко наврідить вєлікой і могучєй расєюшке. Але, як відомо, в жизні все не так, як на самом дєлє. На самом дєлє американський нафтовий бум виник не тому, що піндосським нєфтєнікам розрішили. Усьо прозаїчніше - вони навчились.

За даними oilprice.com тільки за останній рік нєфтяники в Омеричці навчилися длубать дірки, з яких пре в середньому не 79 барелів в день, а цілих 172. Треба тілько правильно пробурить - і нафти внєзапно стає в два рази більше. Це означає, на мінуточку, шо собівартість нафти внєзапно зменшилась почті вдвоє. А також, шо її тупо нема куди дівать. Канєшно, Омеричка - дуже автомобілізована країна, і їздять її жителі дуже багато, але навіть підліток за кермом шестилітрового восьмициліндрового шєвролє-сілверадо нездатний спалити триста галонів за місяць. Воно йому просто остогидне.

Тому з нафтою мало статися те, що завжди стається з товарами, яких на ринку опиняється трошки задохріна. Не через чиїсь капосні каверзи, а просто так, саме собою.

Поки що я ще не визначився остаточно із причинно-наслідковим ланцюгом. Від гіпотези, буцімто нафта дешевшає, аби наказать Расєюшку за дебош, я схиляюся в бік гіпотези, що невідворотнє здешевлення вуглеводнів зпровокувало Газпромію, неминуче позбавлену майбутнього, на дембельський акорд.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

83 пробито. Судячи з динаміки, після вичікування і втрати надії на те, що Владімір І Ліловий схаменеться, пішла жара.

Дивитись зручно отут: https://www.tradingview.com/e/?symbol=UKOIL

Поки писав, ціна впала з 82.91 до 82.60
Ето становіца уже совсєм інтірєсно! (с)
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Оскільки славна традиція урочистого поміщення депутатів у сміттєві баки шириться країною, хочу запропонувати спільноті зручний сервіс для знаходження найближчого депутатовмістилища:http://sancom.blackbox.rv.ua

Поки що сервіс обмежений кількома містами України, але ми з радістю підемо назустріч побажанням громад :)
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Тут мене недавно хотіли включить у пісенний флешмоб, але проблема в тому, що я не ведусь на флешмоби. Якщо я пощу пісні, то не тому, що мене до того зобов'язали, а тому що мені хочеться. Тоді мені не хотілось.

А зараз - тримайте )
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Для тих, хто не дуже уявляє собі, що таке ядерна зброя, пропоную уважно подивитись на оце фото:Це таблетка двоокису плутонію. А розігріта до червоного вона лиш тому, що під час звичайного радіоактивного розпаду виділяється добіса теплової енергії. І вона сама себе розжарює без жодного втручання зі сторони. Навіть без ланцюгової реакції, що має місце у реакторах. Ця властивість плутонію використовується у так званих радіоізотопних термоелектричних генераторах (РІТЕГ). Так, наприклад, останній американський марсохід "Curiosity" живиться якраз від такого РІТЕГу.

Читати далі )
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Для тих, хто в курсі справи, лаконічне від [livejournal.com profile] e_mir:

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

В 1992 році у Лос Анжелесі зчинився бунт фауни Південного Централу. Копи добряче відгамселили Родні Кінга, що в упоротому стані катався з перевищенням швидкості, а при затриманні чинив опір. На першому слуханні копів виправдали, а брати по розуму Родні Кінга вирішили, що це геть несправедливо. Тому вони вийшли на вулиці із маніфестацією. Але, оскільки уявлення про справедливість в них були дуже обмежені, то маніфестація дуже швидко перетворилась на звичайні погроми та грабунки. Одразу ж було пограбовано крамниці з бумбоксами та бухлом в тому ж таки Південному Централі. Негайно виявилось, що місцевих крамниць мало, а бажаючих бабла, бухла та бумбоксів - багато, тому маніфестація добра посунула на латинські та корейські квартали. В тих кварталах мешканці організувались в озброєні загони самооборони, і доволі майстерно завалили десь десятка зо три любителів бумбоксів. Тоді маніфестанти повернулись в свій район, де майже тиждень розважались слуханням бумбоксів, грабунками менш привабливих закладів, а також палінням і нищенням всього, що могло б втамувати їхнє прагнення до справедливості. Загалом згоріло щось близько 3700 будівель, без ліку машин, і загальні збитки становили десь близько мільярда ще тих, старих баксів. Врешті прийшла нацгвардія, і припинила безчинства.

Але самий цирк почався потім, коли громада Південного Централу звернулася до мера Лос Анжелеса з проханням надати фінансову допомогу для ліквідації наслідків заколоту. Бо ж розлючені шукачі справедливості спалили та розгромили усе, що викликало в них лють та ненависть - поліційні дільниці, школи, лікарні, бібліотеки, кінотеатри, забігайлівки, та й взагалі майже все, де можна було чимось поживитись. Інфраструктура району практично перестала існувати. Мер деякий час замислено длубався в носі, після чого скрушно повідомив делегатів, що така фінансова допомога ввижається йому недоцільною. Але якщо громада району потребує інфраструктури, то вона вправі профінансувати її відновлення самостійно.

Більшість об'єктів інфраструктури так ніколи і не було відбудовано. Бізнеси з Південного Централу пішли. В 2010 році, тобто за 18 років по заколоту, бюджет району складав лише чверть від того, що було до заворушень. В 2008 році, коли гугл тільки запустив StreetView, подекуди можна було побачить обгорілі руїни, ще не розібрані з того часу. Населення району зменшилось на 125 тис. В 2003 Південний Централ навіть перейменували у Південний ЛА, але це не допомогло.

Зрештою, ми вже бачили, чим відрізняються заворушення тих, хто дійсно бажає справедливості, і тих, в кого на умі лиш бабло, бухло і бумбокси. Але, любі малята, милі хлопчики й дівчата, ми невдовзі побачимо іще одне грандіозне заворушення, традиційно безсмислене і класично бєспощядне, з бухлом і бумбоксами, смертю, розрухою і шпротами в роялі. Запасаймося попкорном.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Спіймана на гарячому хунта відмовилась від фосфорних боєприпасів. Але все обернулось на гірше. На озброєння карателів поступили боєприпаси з збагаченого чавуну, які при влучанні призводять до звільнення потерпілих з лав збройних сил Росії заднім числом та до таємних поховань без допуску журналістів.

Нота протесту вже направлена Лавровим у Раду безпеки ООН.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

..і тут нам в пригоді стає наша славна авіація! (п)

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Осьо, значить, ще білої цибулі і чорної паприки, схожої на баклажан. Потім бахнуть туди півсклянки сметани і перемішать.
А головне, що воно все іще вчора бігало на дачі.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Любі мої френди, виникло питання, яке я самотужки не можу вирішити.

Оце в батьків є два компа, і крім скайпа, новин, гугля і вікіпедії вони ще трошки граються. Граються, переважно, у маджонг, а на великому табло (42") ще й пазли складають. Один час грунтовно залипали на "Angry Birds", але попустились, на щастя. Оце через місяць-два закінчується дачний сезон, і питання забавок довгими зимовими вечорами стає все актуальнішим.

Сам я не дуже граюсь, і не уявляю, що є з іграшок, що могло б зацікавити людей у віці сімдесяти років. Звісно, що відпадають всі "тренажери спинного мозку", типу халф-лайфа. Взагалі, на маджонгу батьки непогано навчились мишкувать, і швидко попасти курсором в задане місце вже не проблема ні разу. Але адреналіновий раш і біганина з стріляниною - явно не для них. Все інше - головоломки, можливо якісь гонки простенькі, імовірно аркади - цілком можливі. Ну і, звісно, що це має бути щось казуальне, чисто півгодинки посидіти, не більше.

Будь ласка, накидайте хто що згадає, буду безмежно вдячний.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Сейчас в общественном сознании Украины происходят масштабные изменения, которые определят будущее украинско-российских отношений на много десятилетий вперед. И не все отчетливо представляют характер этих изменений. Даже в Украине, не говоря уж о России. Что же происходит?

Во-первых, ранее, в ответ на различные недружественные действия России, типичной реакцией украинцев было изумление, мол, "как они могут?". При этом неявно держалась в уме вторая часть силлогизма - "ведь мы же братья!".
Сейчас удивления и изумления не вызывает, практически, ничто. От России ждут чего угодно, миф о каких-то особых братских народах улетучился полностью.

Во-вторых, шоком для большинства украинских граждан стали наглость, вероломство и подлость, с которыми был реализован сценарий "зеленых человечков" в Крыму и, позднее, в других юго-восточных областях Украины. В массовом украинском сознании уверенность в территориальной неприкосновенности и суверенитете, гарантированные Россией в обмен на ядерное оружие, были чем-то безусловным, что не позволяло даже гипотетически рассматривать агрессию России против Украины.
Сейчас Россия - весьма реальная, прямая и главная, если не единственная, угроза для украинского народа.

В-третьих, для многих стали неприятным сюрпризом лживость и наглость российского официоза, отрицающего очевидные факты. Если ранее отношение к российской пропаганде было ироническим, мол, фантазии-выдумки, то сейчас отношение колеблется между "бесстыдная ложь и клевета" и "тяжелая паранойя с бредом".

В-четвертых, конечно же, "ватники", заполонившие медиапространство. Разумеется, в значительной степени они являются продолжением официоза, и многие из них работают ватниками за деньги. Но также есть и убежденные, искренние ватники, и этих последних чрезвычайно много. На украинцев выплеснулся мощный вонючий поток оскорблений, обвинений, спесивых угроз и упреков, злорадства, ненависти етц. Для абсолютного большинства граждан Украины феномен "ватника" оказался совершенно неожиданным и травмирующим. Особенно травмирующей стала именно неожиданность, с которой этот камень вывалился из-за российской пазухи.


Результатом всех этих изменений стало следующее:
Россияне отныне воспринимаются, как чужой и чуждый народ, с чуждыми моралью, этикой, мотивацией, интересами етц.
Россияне будут ассоциироваться с агрессией, вероломством, предательством и ложью. Тех россиян, кто не демонстрирует агрессии, вероломства и лжи явно, будут полагать лишь выжидающим удобного момента для сбрасывания маски.

Все это создаст между украинцами и россиянами барьер значительно больший, чем даже тот, который возник в результате аннексии территорий, убийств и разрушений.

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Тут окремі товаріщі дивуються тому, що АТО із застосуванням важкої артилерії ведеться з мінімальною шкодою для цивільних. Ну, всі бачили фото Грозного після його визволення росіянами, і чогось подібного очікували й від українців на сході.

Я не знаю про інші роди військ, але артилерійський полігон знаходиться в 7 км від моєї дачі. Я нечасто буваю на дачі у будні, але коли буваю - здалеку завжди гримить. 30-50 пострілів за день. Поодинокими и залпами. Біглою канонадою і ритмічним гупанням. День за днем, весною, влітку, восени і навіть зимою. Мінімум останніх 15 років. Дачники вже звикли, і почувши грім спочатку прислухаються - де гримить, бо якщо з півночі, то це, скоріш за все, не гроза.

А оце тільки зараз збагнув, що на полігоні тихо.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Оце останнім часом у ватників набув надзвичайного поширення аргумент "кому выгодно". Мовляв, якщо збитий МН17 вигідний тільки Україні, то чому в трагедії звинувачують лугандонів? Це ж нелогічно!

Для тих, кому незрозуміла хибність такої аргументації, або зрозуміла виключно інтуїтивно, я поясню все на пальцях.

Римське право, в якому й було зформульовано принцип "id fecit qui prodest" (зробив той, кому вигідно) вкладало у максиму зовсім інший смисл: зробив той, хто очікував отримати зиск. Не той, хто його отримав врешті решт, а той, чия мотивація на вчинення дій включала отримання з того зиску - матеріального чи морального. Розглянемо приклад.

Вася по п'яні вкрав у Петра мотоцикла, розбив його в хлам, був спійманий і засуджений на відшкодування Петрові повної вартості мотоциклу та три роки в'язниці. Петро на відшкодування купив новенького мотоцикла (а старий був добряче підтоптаний) і на три роки здихався сусіда-ідіота, який вже давно завдавав масу клопоту.

В кінцевому залишку увесь профіт дістався Петру. Чи означа це, що саме Петро влаштував всю епопею з кражею мотоциклу та його розбиттям? Звичайно ж, ні. В момент кражі Вася очікував профіту лише для себе - у вигляді веселих покатушок. Саме бажання цих веселих покатушок мотивувало бухого Васю вчинить крадіжку. І до певного моменту стовпа він свій зиск таки отримував. Правда, Вася не зумів адекватно оцінити УСІ наслідки свого чину, вважаючи, що хепінесом від покатушок все й обмежиться. В момент кражі він не враховував, що у собівартість пригоди доведеться закладать бабло та відсидку. І тому вважав, що воно того варте. Йому було вигідно.

Кожен раз, коли вам кажуть "треба дивитись, кому воно вигідно", слід зважати лише на те, хто очікував вигоду, а не те, хто її врешті отримав.
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Моя чуйка настійливо підказує мені, що незабаром в російських медіа з'явиться офіційне повідомлення:

"..С глубокой скорбью и печалью сообщаем, что после тяжелой продолжительной болезни граждане России только что избрали себе новое хуйло. Имя нового хуйла уточняется.."

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Якщо ще хтось не бачив - дуже рекомендую

http://lleo.livejournal.com/21011.html?style=mine

Тільки я б замінив "мисливця" на "браконьєра".
І коменти, коменти...
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Для того щоби американці, німці, французи, голандці, італійці та всі інші зрозуміли, що таке ДНР та ЛНР, достатньо одного фото. Фото під катом.

русскомірське )
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Що мене дивує в ондроєді, так це те, що багато тривіальних задач не мають очевидного розв'язку "в лоб", без необхідності встановлення цілої окремої аплікухи, автори яких, зазвичай, клінічно хворі на гігантизм, обтяжений жлобізмом.

Так, щоби слухать енторнет-радіо, я, бачте, мушу поставить якийсь софт з енторфейсом на стопіцот кнопок-ползунків, причому окрема вкладка налаштувань буде присвячена кольорам кожного елементу цього енторфейсу, а ще одна - різного роду фічам, чучам і прибамбасам, які будуть мені доступні, якщо я заплачу 10 баксів. А до того, окрім недоступності цих функцій, я ще буду втикать на рекламу, що вискакує у геть несподіваних місцях, ненав'язливо провокуючи мене таки піднять чийсь CTR.

Карочє, аби не марнувать ті пару годин, поки йде тотальне оновлення софта на серваках, я таки знайшов рішення. Мінімальне і остаточне. Принаймні, мені вже більш нічого не треба. Може, й вам згодиться. )
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

За півроку активного використання ондроєду в мене тільки міцнішало відчуття, що нічого насправді нового в ньому нема. Ну, так, дещо незвичні пристрої вводу - акселерометри-гіроскопи-магнетометри і... І все. Смартфон-планшет виявився звичайним компом із інтерфейсом, обрізаним та заточеним під мацаки. Ну, що є - то є, в плані юзабельності та інтуїтивності інтерфейсів прогрес значний, увіпхнути в 4-5" робочу область разом із менюшками - це неабищо. Але на цьому ніби й все.

Але нарешті я надибав софтулю, яка мене приємно здивувала. Ба, навіть увігнала в екстаз. Чесно зізнаюсь, що зо дві години бавився з нею, як дитина. Уявіть собі - це всього-навсього калькулятор. Але це калькулятор, який ламає звичні уявлення про калькулятор, як коробку із кнопками, яку старанно реплікують автори незчисленних імітаторів під смартфони. На щастя, знайшлись люди, що зламали міцно усталену парадигму, та показали, як насправді має виглядати калькулятор на смартфоні.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.visionobjects.calculator

kondybas: (100 - мои пять копеек...)

І ось ці люди хочуть називатись борцунами з фошізмом?

Цікаво, а що б сказав Галковський, якби в Україні симетрично реалізували все те, що пропонує він?
kondybas: (100 - мои пять копеек...)

Побачив у [livejournal.com profile] npubop прекрасне:Донбас хотів, шоб його почули? Його почули.